Всепогодний більярдний стіл для пулу Cornilleau Hyphen

Cornilleau вперше представляє семіфутовий (1,27м * 2,1336м) всепогодний більярдний стіл для пулу, що не боїться ніяких забруднень! Вино, вода, пил, будь-які інші забруднення йому не страшні-просто смахніте щіткою або протріть, і стіл знову як новий!

 платежі БЕЗ ПЕРЕПЛАТ
Столешницы для обеденного стола
  • Да
  • Нет

Відеоконсультація

Артикул:
Опис

Розмір: 7 футів (1,27м * 2,1336м)

АБСОЛЮТНО НЕ БОЇТЬСЯ НІЯКИХ ЗАБРУДНЕНЬ-ВИНО, СІК, ВОДА, БУДЬ-ЯКУ ІНШУ РІДИНУ І ЗАБРУДНЕННЯ З легкістю видаляти ПО звичайної губки чи чимось подібним. ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:


Як матеріали столу HYPHEN Pool Table обрані, чудово зарекомендували себе в універсальному і всепогодному обладнанні Cornilleau для настільного тенісу - технологічні полімери, високоміцна сталь і натуральний каучук. Застосування тільки кращих і перевірених часом матеріалів наділяє більярдний стіл HYPHEN Pool Table максимально тривалим життєвим циклом при класичному сценарії експлуатації і що найбільш важливо - в умовах дії факторів навколишнього середовища, які неминучі при використанні столу на відкритому повітрі.Оптимальні траєкторії кулі в більярдному столі HYPHEN Pool Table забезпечують:

  • плита з єдиного масиву композитного ламінату товщиною 12 мм.
  • волого і зносостійке, що володіє чудовими тактильними властивостями, сукно.
  • подушки бортів з натурального каучуку.

Може використовуватися як обідній стіл:

Деталі товару

Menu

Меню

Поділитися