Як обрати тенісний стіл?

Отже, ви любитель настільного тенісу і вирішили обзавестися власним тенісним столом ? Можливо, вирішили зробити подарунок другу або близькій людині, але не знаєте, на що звертати увагу при виборі столу для настільного тенісу? У цій статті ми постараємося вам допомогти розібратися з особливостями, на які варто звертати увагу при покупці.

Де ви будете використовувати тенісний стіл?

Отже, перше і найважливіше, з чим нам варто визначитися-де саме буде використовуватися і зберігатися тенісний стіл. Є два типи столів для настільного тенісу:


Столи для внутрішнього використання - INDOOR

Тенісні столи для будинку можуть використовуватися і зберігатися тільки в добре опалювальних і не вологих приміщеннях, бояться попадання вологи і прямих сонячних променів. До плюсів столів для приміщень, безумовно, можна віднести дерев'яну стільницю солідної товщини, що забезпечує чудовий відскік тенісної кульки і підвищує загальну якість гри. Цей тип столу також використовується під час змагань.

Столи для зовнішнього використання - OUTDOOR

Вуличні тенісні столи мають стільницю з спеціального полімерного сплаву, товщиною менше, ніж у схожих столів для приміщень, через що відскік кульки трохи нижче, зате всепогодні моделі абсолютно не бояться низьких температур, води і сонця, можуть використовуватися на дачі або в літніх оздоровчих установах, а взимку зберігатися в неопалюваних приміщеннях. Крім того, на всі моделі надається 10-річна гарантія, в тому числі і на стільниці.

Стільниця

Якість відскоку залежить від типу стільниці. Чим товщі, щільніше і /або твердіше стільниця-тим вище і рівномірніше відскік. Существет прямий зв'язок між товщиною /щільністю /твердістю стільниці та якістю відскоку.
Деревна плита: товщина 16 - 25 мм /середньої щільності /середньої твердості
Полімерна плита: товщина 4 - 7 мм /висока щільність /висока твердість /ударостійкість

Окантовка

Ігрова поверхня розташована на рамі товщиною від 35 до 85 мм , яка забезпечує додаткову жорсткість ігрової поверхні. Каркаси всіх столів Cornilleau виготовлені зі сплаву сталі, цинку і алюмінію

Покриття стільниці

Покриття антивідблиску MAT TOP відображає в 10 разів менше сонячного світла в порівнянні зі стандартною стільницею.
Покриття антивідблиску SOFT MAT відображає в 3 рази менше сонячного світла в порівнянні зі стандартною стільницею.
SKIL TOP - Покриття SKILTOP для професійних змагань столів, забезпечує надзвичайно надійний і стабільний відскік, а також оптимальне зчеплення з ігровою поверхнею для ідеальної гри.

Ніжки

Стійкість столу забезпечується спеціальними ніжками, кожна з яких має індивідуальне регулювання по висоті.

Колеса

Кожен стіл оснащений колесами для зручного переміщення. Колеса більшого діаметру дозволяють легко транспортувати стіл, а гальма забезпечують стабільність під час використання. Столи для вулиці мають колеса з протектором для полегшення переміщення столу по нерівній місцевості.

Сітка

Столи Cornilleau оснащені сіткою, яка в багатьох столах регулюється як по висоті, так і по натягу. < /span>

Тип складання

Запатентована система блокування, завдяки 16 автоматичним точкам закриття, забезпечує найвищий рівень безпеки в світі. Безпека також підвищується завдяки міцному і простому механізму, керованого центральним замком.

PUSH'N LOCK - це система, яка дозволяє надійно блокувати і розблокувати стільницю завдяки системі кнопок зверху і знизу столу. Вона складається з 8 точок блокування, що забезпечують найвищі стандарти Безпека,ти.

Складні система

Запатентована система складання COMPACT TECHNOLOGY дозволяє легко переміщати, відкривати і складати тенісний стіл, гарантує захист від перекидання і мінімальні габарити столу в складеному вигляді


МАТ ТОП

MATTOP

Завдяки покриттю MAT TOP сонячні промені не відбиваються від столу і, отже, не заважають грі. Поверхность MAT TOP відображає в 10 разів менше променів, ніж у випадку звичайного покриття стільниці, що забезпечує ідеальний комфорт гри.


Можливість складання

Проста і безпечна система відкривання і закривання столу. Це знижує ризик перекидання столу і полегшує транспортування і зберігання столу. Складаний столик не займає велику площу.

DSI

DSI (Подвійна Securite Integree) 

Подвійна система безпеки. Центральна ручка звільнення забезпечує надзвичайно легке складання та розкладання столу. 16 точок закриття. Стіл повністю захищений під час гри і під час зберігання. Це найбезпечніша система на ринку!


SOFTMAT

Завдяки покриттю SOFT MAT TOP сонячні промені не відбиваються від столу і, отже, не заважають грі. SOFT MAT TOP відображає в 3 рази менше променів, ніж звичайні кришки стільниць, що забезпечує чудовий комфорт.


Push'n Lock

Це дозволяє швидко заблокувати і розблокувати стільницю перед складанням або розкладанням . Вся процедура виконується натисканням двох кнопок, встановлених на бічних панелях столу.

10 років гарантії

Компанія Cornilleau досягла досконалості у виробництві столів для зовнішнього застосування, надаючи до 10 років гарантії на столи для зовнішнього застосування.


Опис характеристик

Визначилися з місцем установки? Перейдемо до розбору характеристик:

1. Товщина стільниці одна з найважливіших характеристик. Вимірюється в міліметрах, чим вона більша-тим краще відскік тенісної кульки і передбачувані напрямок його польоту. Всепогодні тенісні столи мають набагато меншу товщину стільниці, ніж столи для приміщень, тому відскік всепогодного столу порівняємо з відскоком столу для приміщень тільки в моделях високого класу

2. Наявність і товщина окантовки стільниці -параметр, що впливає на стабільність ігрового полотна і перешкоджає його деформації. Чим більше товщина-тим краще захист полотна від деформацій і випадкових ударних ушкоджень.

3. Наявність системи складання -учітивая нескромні габарити тенісних столів в ігровому положенні, цей параметр дуже важливий. Всі моделі столів для настільного тенісу Cornilleau оснащені легкої системою складання, тому проблем зі зберіганням не виникне

4. Рухливі ролики -значно полегшують транспортування тенісного столу, дозволяючи з легкістю його переміщати одній людині. Можуть бути різних розмірів, обгумовані і пластикові (обгумовані тихіше і легше переміщаються), можуть мати стопорний гальмо чи ні. Тут вибір не настільки принциповий, так як він буде впливати лише на зручність транспортування

5. Ігрова сітка -Присутність в комплекті у всіх моделях Cornilleau. Різниця лише в наявності регулювань,сітка може регулюватися по висоті, натягу або і те, і інше. Для любителя вибір не є принциповим, а для гравця середнього і високого рівня ці установки можуть бути вельми корисні.

6. Захист кутів стільниці -Корисні опція, що вдає із себе гумові накладки на кути ігрового полотна, що запобігають відколи й випадкові пошкодження цих самих кутів, що є досить частим явищем. Наявність цієї опції абсолютно не буде зайвим

7. Наявність різних корисних дрібниць для зручності -до них можна віднести наявність держателя для тенісних ракеток , тенісних кульок , наявність додаткових ручок для полегшення транспортування тенісного столу і тому подібні дрібниці. Принципового значення ці опції не мають, так як не впливають безпосередньо ні на ігровий процес, ні на зручність зберігання тенісного столу.

8. Габарити тенісних столів Cornilleau в ігровому положенні-однакові, т.к відповідають міжнародним форматом ittf (Міжнародна федерація тенісу). Деяка різниця в габаритах може бути лише в складеному положенні.

Як бачите, нічого складного в схемі вибору столу для настільного тенісу немає, вам лише потрібно визначити вимоги до вашої покупки і підбирати тенісний стіл за характеристиками, які найкраще підійдуть саме вам.

Патенти і технології - це ще не все. Інновації та зручності також важливі при використанні тенісних столів.

Нижче наведені порівняльні таблиці для всіх моделей тенісних столів Cornilleau. Натисніть на окрему фотографію, щоб збільшити (відкривається в новому вікні).

 Порівняння тенісних столів

 Порівняння тенісних столів

 Порівняння тенісних столів

Порівняння тенісних столів

Menu

Телефони (торкніться для виклику):

+38 097 236 55 88 (Viber)

+38 050 236 55 88 

+38 057 7 193 193 

10:00-19:00

Електронна пошта:

info@cornilleau.net.ua

Адреса магазину: 

м. Харків, Харківська набережна, 3, магазин "Sport4U" (ПН-ПТ 10:00-19:00, СБ до 17:00, НД-вихідний)

Подивитися на мапі

Меню

Поділитися