Тенісні ракетки

Тенісні ракетки для настільного тенісу від постачальника: купити тенісну ракетку в Києві, Харкові, Україні у офіційного представника компанії Cornilleau (Франція)

Якщо ви любите грати в настільний теніс, вибір підходящої і якісної ракетки дуже важливий. У нашому каталозі ви зможете побачити як класичні тенісні ракетки з дерев'яною основою, так і протиударні і всепогодні тенісні ракетки, створені спільно з відомою компанією Michelin.

Особливості тенісних ракеток Cornileau:

  • Висока якість матеріалів виконання
  • Зручне поділ за трьома основними характеристиками: швидкість відскоку, кручення і контроль кульки. Кожен зможе підібрати модель для себе!
  • Основою спеціальних всепогодних тенісних ракеток служить пластик, а матеріал покриття зроблений з тієї самої гуми Michelin. Така ракетка не боїться падінь, вологи; у неї ніколи не відірветься гумове покриття і відскік кульки при цьому чудовий.
  • Ракетка для настільного тенісу буде відмінним подарунком любителям цієї гри, а покупка тенісної ракетки фірми Cornilleau гарантує високу надійність і задоволення від використання

Все ракетки для настільного тенісу фірми Cornilleau виробляються у Франції і проходять ретельну перевірку на відповідність усім стандартам якості перед відвантаженням. Купуйте у офіційного представника!

Menu

Телефони (торкніться для виклику):

+38 097 236 55 88 (Viber)

+38 050 236 55 88 

+38 057 7 193 193 

10:00-19:00

Електронна пошта:

info@cornilleau.net.ua

Адреса магазину: 

м. Харків, Харківська набережна, 3, магазин "Sport4U" (ПН-ПТ 10:00-19:00, СБ до 17:00, НД-вихідний)

Подивитися на мапі

Меню

Поділитися